Milí žáci a učitelé,

Studentský parlament vás zve k účasti na oblíbené akci - No Backpack Day! Tento den nenosíme své obvyklé školní batohy a aktovky, abychom upozornili na důležitou problematiku - existenci žáků po celém světě, kteří si nemohou dovolit svůj školní batoh ani základní vybavení v něm.

Věříme, že společným odložením našich batohů na jeden den můžeme vyjádřit solidaritu s těmi, kteří nemají stejné možnosti jako my. No Backpack Day není jen o tom, že ulevíme svým zádům a budeme se radovat nad kreativními nápady, co zvolíte namísto klasické školní aktovky, ale také o solidaritě a empatii k těm, kteří bojují s finančními obtížemi.

Připojte se k nám a podpořte tuto iniciativu! Každý nápad se cení a je krokem správným směrem.

Těšíme se na vaši účast!

S pozdravem, Studentský parlament